.

.

New
xigua 2 ПАРЧИЊА Живописни Тикви Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена денот на Благодарноста Сезона Есен Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување П?

xigua 2 ПАРЧИЊА Живописни Тикви Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена денот на Благодарноста Сезона Есен Водоотпорен

DEN 215.52

Количина на стоки
Достапно

2", Малиот е 5.Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.Тоа е мора да има за вас.УНИКАТЕН & ЖИВОПИСНИ ШЕМА ДИЗАЈН : печати на нашата мокра торба tote сет ги опфаќа внатре и надвор.Малку крпа торба има еден џеб за вашите мали објекти, како сочинуваат essentials, паметен телефон, копчиња и ткива.Не само практични туку исто така убави.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Во овој момент, може да се мие со рака или со машина за перење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди