.

.

New
Beantown Хемиски 125050-1G 1H-Pyrazole-4-Boronic Киселина Pinnacol Естер, 98%, 1 g

Beantown Хемиски 125050-1G 1H-Pyrazole-4-Boronic Киселина Pinnacol Естер, 98%, 1 g

DEN 2220.00

Количина на стоки
Достапно

Во прав.Молекуларна Формула : C9 H15 BN2 O2. MW : 194.04. Точка На Топење : 142-146°.Beantown Хемиски 125050-1 G 1 H-Pyrazole-4-Boronic Киселина Pinnacol Естер, 98%, 1 g Прашок Молекуларна Формула : C9 H15 BN2 O2 MW : 194.04.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди