.

.

New
2020 Нов Тренд Мажите Неформални Групи Пролет Мажите Спортски Тренерки Патент Јакна + Панталони 2PC Поставите Машки Тенок Одговара Спортски Костум,Црна,XXXL

2020 Нов Тренд Мажите Неформални Групи Пролет Мажите Спортски Тренерки Патент Јакна + Панталони 2PC Поставите

DEN 523.20

Количина на стоки
Достапно

√Мажите џогирање тренерки одговараат салата џогирање на дното кошула спортски одговараат на повик качулка панталони. √ Еластична : Стигнале појас и drawstring за удобно се вклопуваат.Стилски и удобно. √ Џебови : Постојат џебови на двете страни на спортски за лесни за складирање. √ Рака мие и во машина за миење, висат или сува. √ Мажите џогирање панталони, секојдневно носење на спортски, салата, вежбање, трчање, одење, кампување, планинарење.Уживате во активности на отворено совршено : новиот тип на спортски можете да продолжите да се излади.Погоден за работа, спорт, вежба, кондиција, џогирање спортски или само за секојдневно носење.Зошто да изберете нашите спортски?1. Стилски и меки материјали направи да се чувствуваат удобно и опуштено во текот на целиот ден.2. Вистинската облека ќе ве направи најмногу блескави ѕвезда во толпата, изборот ни е прв чекор да стане фокусот на attention Material : памук blend Occasion : одмор, џогирање, спортски, рекреативни, спортски, улица, датира, одмор, патување, спортски.Имаме професионален тим и оперативен систем.Во прилог на првата класа производи, исто така, нуди полн спектар на услуги.Ако имате потреба да контактирате со нас, ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви обезбеди со целосна наплата или замена.Пристигнување време е од 15 до 25 дена.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вистински ткаенина бои може да се разликуваат во зависност од екран во боја поставката.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди