.

.

New
Beide Бебе Девојки Висока Половината Хулахопки Целокупната за Заштита на Стомакот Памук Солидна Leggings

Beide Бебе Девојки Висока Половината Хулахопки Целокупната за Заштита на Стомакот Памук Солидна Leggings

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Материјал : Памук.Возраст Опсег : 0-3 години девојки.Машина Перат.Оваа тесна е навистина посебно : висина на половината со спојувалка за да се заштити вашето бебе е стомакот од студ,уникатен дното дизајн за подобро да се вклопи во текот на пелена.Обично тоа може да трае 8-15 работни дена од стандард превозот начин,и 2-4 работни дена од забрзана испорака начин.Тоа е бебе девојка памук warmn тесни,направен од висок квалитет на памучна ткаенина,меки и удобни.таа има 3 големини ,одговараат за 0-3years стариот девојки.постојат 10 бои,сите instock,ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди