.

.

New
Libaoge Мини Виси Знак Правоаголник Двојно Двострано Ѕид Pediments Chalkboard Денот на Вљубените Срцето на Мојата Љубов Црно Бели Шари за Свадба Двор Кујна Farmhouse Отворено 7.9x5.1in

Libaoge Мини Виси Знак Правоаголник Двојно Двострано Ѕид Pediments Chalkboard Денот на Вљубените Срцето на Мојата

DEN 660.24

Количина на стоки
Достапно

ЦРНА ВИСИ ЗНАК ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : 7.9x5.1in(20x13cm).ИДЕИ ОГЛАСНА ТАБЛА : двострано употребливи виси одбор, моделот е отпечатен на едната страна, другата страна може да го напишете вашиот идеја, менија, целосно erasable, и може да се користи.ДЕКОРАЦИЈА ВИСИ CHALKBOARD : пред виси одбор е отпечатена со исклучителна модели, совршена декорација за Божиќ, роденден, свадба, housewarming, Денот на Вљубените, Нова Година, одмор, детска соба, девојки соба или во училница.Вие исто така може да diy на задната страна за да се создаде модерен писма, обрасци, декоративни врати и ѕидот.ЛЕСНО ДА се ОТКАЖАМ : Секој известување pin одбор е опремен со трајни јажиња, можете лесно може да се обеси било каде, како што hostel, бар, ресторан, расадник, врата, кафуле, кујна, градина, провизии, тоалет, роденден партии или семеен собир.ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА : печатена плоча е направена од квалитетот чеша која е силна и високо трајни па овие плоча ќе застане на елементи.Големина Информации : 7.9x5.1in(20x13cm)Губење на Информации : 0.38 kg Your дома потребите на огласна табла.Можете да снимате на дневното мени, прекрасни идеи во вашиот ум, и да додадете малку забава за живот.Вашите деца треба виси одбор.Тој/Таа ќе го користи шарени писма и интересни дезени за да ги запишете сè во неговиот/нејзиниот живот.Вашиот ѕид потребите на ѕид оркестарот.Со цел да се welcomeare на денот на Благодарноста, Божиќ, вие треба ѕид декорација да се создаде празнична атмосфера.Вашиот кафе потреби како известувањето pin одбор.Можете да ги користите за да напишете некои важни совети, или може да се закачи на ѕид или од врата на врата за да се прикаже ретро и елеганција на кафе.Вашата градина потреби таков ѕид ѕид оркестарот.Можете да ги красат неговата околина со цвеќиња.Мислам дека вашето семејство и пријатели ќе биде изненаден од ова.Вашата свадба треба виси chalkboard.Имаме различни модели за да изберете од.Романтични шема дизајни дефинитивно ќе стане врв на вашата свадба.Вашиот живот треба виси chalkboard!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди