.

.

New
Lacis MS66 Goldwork Mellors, 2.8

Lacis MS66 Goldwork Mellors, 2.8

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

Неопходна алатка кога embroidering со златни и сребрени шипки.Направени од добри Квалитетни материјали.Направен во Мексико.Производ Димензија : 6.0"L x 2.0"W x 0.5"Х. неопходна алатка кога embroidering со златни и сребрени шипки.На тенок високо полиран злато позлатен челик алатка се користи како шило за контрола на свиткување на извиткани метален тема и како врска алатка за злато работа и свила конец везови.Овој пакет содржи еден 2.8 инчи злато работа mellors.Увезени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди