.

.

New
4 Инчен Џејмс Црвено Бр. Број 5 Томас Резервоарот Мотор & Пријатели Отстранлив Ѕид Decal Налепница Уметност Дома Декор 4 инчи, Широк од 3 инчи Висок

4 Инчен Џејмс Црвено Бр. Број 5 Томас Резервоарот Мотор & Пријатели Отстранлив Ѕид Decal Налепница Уметност

DEN 216.00

Количина на стоки
Достапно

Џејмс Црвено Моторот е тешко на работа!.Највисок Квалитет на Официјалниот Gullane Ltd стока.Автентичноста Гарантирана од САД Продавачот/Производителот.Precut Само Стап Отстранлив Repositionable Еднократно.Овој производ е исклучиво понудени од страна на Продавачот Tywiggle.Бренд нови винил ѕид decal со мала умре-намалување на нетранспарентно граница и позадина.Нашиот Ѕид Decals ЌЕ се држиме до : Внатре Температура Контролирана Површини се Чисти, Дури и Суви Површини се Насликани Base Изшкуркан Насликана на Дрво (не мрсна завршува) Пластика, Стакло, Метал Повеќето Позадина Нашиот Ѕид Decals.НЕ се ДРЖИ ДО : Надвор Површини Автомобили Porous Текстура Нерамни Површини Груб или Unpainted Дрво Валкани, Никотин, Мрсна, Smoky, Варовит Површини Тула или Cinder Блок Недовршени Base Grasscloth Возрасти 3+.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди