.

.

New
МА&БЕБЕ Бебе Маскирани Romper Новороденче Момче Девојка Долг Ракав Копчето Jumpsuit Bodysuit Облека Облека

МА&БЕБЕ Бебе Маскирани Romper Новороденче Момче Девојка Долг Ракав Копчето Jumpsuit Bodysuit Облека Облека

DEN 172.56

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Копче затворање. ❤Материјал : Памук Мешавина,меки и удобни,дише и кожата пријателски,со висок квалитет. ❤Дизајн : Маскирани Romper, Копчиња, Долг Ракав, Едноставно, Еден-парче jumpsuit за есен зима. ❤НАЈДОБАР ПОДАРОК : новороденче маскирани romper, новородените копчето romper, ние сме сигурни дека вашето бебе ќе љубов оваа romper. ❤Повод : Вообичаена,секојдневна,облека,лице,семејство,посетете,фотографија,подарок за вашето бебе. ❤Забелешка : ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред да го купи објектот.Боја : Темно Зелена | Големина : 0-6 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Добредојдовте на М&БЕБЕ!!!.Ние го сфаќаме секој чекор сериозно подобро да им служи на нашите клиенти.Големина На Табелата. 0-6 Месеци- Должина 51 см -Биста 25*2 cm. 6-12 Месеци- Должина 53 см -Биста 26*2 cm. 12-18 МесециДолжина 55 см -Биста 27*2 cm. 18-24 МесециДолжина 57 см -Биста 28*2 cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди