.

.

New
6 Парчиња Шарени Инспиративни Ѕид Decal Мотивациони Фрази Ѕид Налепница повторно Braver од Верувате Decals за Училница Расадник Деца Дома Декорација

6 Парчиња Шарени Инспиративни Ѕид Decal Мотивациони Фрази Ѕид Налепница повторно Braver од Верувате Decals за

DEN 203.76

Количина на стоки
Достапно

Специјален дизајн и повеќенаменски : ова инспиративни букви цитат ѕид decal може да се примени за да го украси ѕидот и фото реквизити, pasting било каде сакате да го декорирате вашиот дом; во Комбинација и апстрактни шарени букви, таа веднаш станува интересно и се фокусира на семејството, затемнување украси околу тоа.Answer : ___________________________ Note : Винил материјал ѕид налепница може да има некои вкус по производство.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.2 x 11 инчи; позитивни цитат налепници вклучува 11 фрази : бидете љубезни, бидете храбри, бидете чесни, да биде благодарен, се ти, да биде креативен, да биде среќна, да биде смирен,ти си braver од верувате, посилни отколку што се чини, попаметен отколку што мислите.Пакетот вклучува : ќе добиете 6 листови шарени ѕид decals и секој лист е за 10.Употреба забелешка : ѕид налепница е изработен од винил материјал, па тоа може да има некои вкус по производство; Можете да ја отворите во вентилирани место да се исуши за неколку часа, така што вкус ќе прахосвам, тогаш можете да го користите мотивациони ѕид decals за декорација на вашиот дом.Можете да ја отворите во вентилирани место да се исуши за неколку часа, така што вкус ќе прахосвам, можете да го користите мотивациони ѕид decals за декорација на вашиот дом.Зборовите печатени на нашиот производ не како трговска марка, само за декорација, нашата трговска марка е Zonon.Инспиративна декорација : Нашите мотивациони ѕид decals може да поттикнете го детето да стане подобра личност и да се создаде позитивна атмосфера.Применливи површина : ѕидот налепници се лесно да се биде ставен на прозорец, врата, насликани на ѕид или било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина.Карактеристики : Материјал : винил material Sheet големина : за x 10.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди