.

.

New
Случај за Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Xiaomi Mi Рампа 5/MiPad 5 Про 11 инчен 5G 2021 Тенок Три Пати Стојат Smart Случај,Мулти - Агли на Гледање Стојат Тешко Школка Folio Случај Покрие А

Случај за Таблет КОМПЈУТЕР Случај за Xiaomi Mi Рампа 5/MiPad 5 Про 11 инчен 5G 2021 Тенок Три Пати Стојат Smart

DEN 693.36

Количина на стоки
Достапно

【Компатибилност】Само наменета за Xiaomi Mi Рампа 5/Mi Pad 5 Про 11 инчен 2021 Таблета.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ одговара за други модели, ве молиме проверете број на модел на задната страна на вашиот таблет пред да купите. 【Прилагодливи Агли】Две Стенд Слотови се Обезбеди Стабилен и Здрав прилагодува според вашите потреби оптимално гледање искуство. 【360° Целосна Заштита】Ултра тенок и лесен КОМПЈУТЕР хард назад случај дизајн, Сеопфатна заштита за вашиот за Xiaomi Mi Рампа 5/Mi Pad 5 Про 11 инчен 2021. Тоа го штити вашиот таблет од гребнатини, шокови, dusts, капки или било кој друг дневен надомест на штета.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите копчиња, дозволете му на вашиот таблет вклопува удобно во случајот. 【Ултра Тенок Целосен пристап до сите функции ,Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди