.

.

New
500 Парчиња Не Грижете се, Таа Освои Овој Круг Налепници Ви Благодариме на Клиентите Благодарност Налепница Етикети за Мали Бизниси Плик Торба Печати Партија Матери

500 Парчиња Не Грижете се, Таа Освои Овој Круг Налепници Ви Благодариме на Клиентите Благодарност Налепница

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Она што ќе добиете : 1 ролна ви благодариме етикета налепници имаат 500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики, да обезбеди добра декорација ефект и, исто така, карактеристика порака за вашите клиенти и нивните значајни другите, не грижете се, бидејќи таа ја освои оваа.Креативен дизајн : овие се заблагодарам налепници се дизајнирани со тркалезна форма, секоја налепница е отпечатена со зборовите : "не грижете се , таа ја освои оваа" и срцето шема, која ќе ја покаже својата благодарност кон клиентите.Одличен квалитет : овие се заблагодарам што се тркалаат налепници се само-лепило, само кора и се држи, може да се примени на било чисти и мазни површини, нема други лепак или ленти е потребно, не е лесно да падне и удобен за употреба, ќе ви донесе убав користење на искуство.Количини и соодветна големина : ќе добиете 500 налепници така има многу да се даде со вашите нарачки и комуникации, убаво декорација за подарок обвивката.Соодветна големина и повеќе намени : 1.5 инчен labels се добри за различни намени, која може да се примени за украсување подарок кутии, кеси, честитки, коверти, хартиени кеси, поштенските кутии, пакети и повеќе, погодни за бизниси, онлајн трговците на мало, се пече продажба, бутици и мали продавници, итн.; Едноставна и пријатна начин да каже благодарам за вашите клиенти, кои ќе ги направи пресели и среќни.Креативен дизајн : Овие се заблагодарам налепници се дизајнирани со тркалезна форма, секој еден е отпечатена со зборовите : "не грижете се , таа ја освои оваа" и срцето шема, која ќе ја покаже својата благодарност кон клиентите.Она што ќе добиете : 1 Ролна ви благодариме етикета налепници имаат 500 парчиња целосно, доволни количини може да ги исполни вашите дневни декоративни барањата за различни деловни прилики, да обезбеди добра декорација ефект и, исто така, карактеристика порака за вашите клиенти и нивните значајни другите, не грижете се, бидејќи таа ја освои оваа.Спецификации : Димензии : 1.5 инчен (секоја етикета) Боја : како на сликата прикажани Пакет вклучува : 500 x Благодарам налепници Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки во големина.Боите може да има мала разлика поради различни екрани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди