.

.

New
Лента Логика 3 Инчен x 600 Метри, Не-Засилен Gummed Пакување Лента, Вода за да се Активира, Бела, за Транспорт и Пакување (10 Ролни), со Избор на Превозот Материјали

Лента Логика 3 Инчен x 600 Метри, Не-Засилен Gummed Пакување Лента, Вода за да се Активира, Бела, за Транспорт

DEN 3909.84

Количина на стоки
Достапно

Секој се тркалаат мерки 3 инчи во ширина од 600 метри во должина.ВКЛУЧУВА : Пакетот вклучува 10 ролни на не-засилен вода за да се активира лента.Секој се тркалаат мерки 3 инчи во ширина од 600 метри во должина.Одлична флексибилност за запечатување картон агли и неправилни површини.УПОТРЕБА : се Користи на krabičkách кои ќе бидат спакувани во мајстор krabičkách или испраќаат во unitized товари.Проверете Избор на Превозот Материјали продавница за целосна селекција на Вода за да се Активира Ленти.Пакетот вклучува 10 ролни на не-засилен вода за да се активира лента.Лента не е под влијание од страна на екстремно високи или студени температури.Изберете од Армирано, Не-Засилен и Претходно Печатени опции.ENVIORNMENTALY ПРИЈАТЕЛСКИ : Лента Логика Не-Засилен Вода за да се Активира Лента е 100 проценти рециклираат и repulpable.Употреба на krabičkách кои ќе бидат спакувани во мајстор krabičkách или испраќаат во unitized товари.ИЗДРЖЛИВИ : Агресивно обврзници да брановидни krabičkách, дури и во прашливи или нечисти средини.Агресивно обврзници да брановидни krabičkách, дури и во прашливи или нечисти средини.Лента Логика Не-Засилен Вода за да се Активира Лента е одлична за спојување, транспорт и пакување.Лента Логика® е вашиот главен извор за Вода за да се Активира Лента.Лента Логика Не-Засилен Вода за да се Активира Лента е 100 проценти рециклираат и repulpable.АПЛИКАЦИИ : Лента е вода за да се активира и може да се навлажни со рака или во комбинација со Лента Логика Хартиена Трака Диспензерот за лесна апликација (Број на Модел : CSTL600).Лента Логика Не-Засилен Вода за да се Активира Лента е одлична за спојување, транспорт и пакување.Лента Логика® Не-Засилен Вода за да се Активира Лента производни Линии : Лента Логика® #5000 Не Засилен Вода за да се Активира Лента • Табови Достапни : 1 и 1-1/2 Инчи • Достапни Бои : Kraft и Бела • 35 Фунти Хартија Тежина • 5000 Grade Tape Логика® #6000 Не Засилен Вода за да се Активира Лента • Табови Достапни : 2 и 3 Инчи • Достапни Бои : Kraft и Бела • 60 Фунти Хартија Тежина • 6000 Grade Product Спецификации : 3" x 600 " Бела Лента Логика® #6000 Не Засилен Вода за да се Активира Лента.Одлична флексибилност за запечатување картон агли и неправилни површини.Снимката е вода за да се активира и може да се навлажни со рака или во комбинација со Лента Логика Хартиена Трака Диспензерот за лесна апликација (Број на Модел : CSTL600).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди