.

.

New
KEEPREAL Среќен Велигден Јајца Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен на Вода Влажни воздушни Перници - Совршени за Влажна Облека, Toile

KEEPREAL Среќен Велигден Јајца Влажно и Суво Торба за Текстил Пелена&Костим за капење,Travel&Плажа - Отпорен

DEN 2056.80

Количина на стоки
Достапно

Мала торба за вашиот toiletries, битови и undergarment, чорапи и други belongings Features:❤ Две џебови дизајн, голем капацитет, лесен за чување.Нашата топлина запечатени шевовите не дозволувајте вода бегство; водење на хаос каде што припаѓа - во внатрешноста на чантата.Совршен за надворешна употреба или за патување.ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН - Виси перење организатор доаѓа со рачка ремени за лесно да носат или да се откажам од некаде да се зачува простор, како за дете што се склопува, вратата копчиња, крпа род.ДОВОЛНО ПРОСТОР-2 компјутери се вклучени, Голема торба : L11.Reusable A подобра алтернатива за еднократна употреба на пластични кеси, Влажни Кеси може да се користи повторно и повторно.9", може да се одржи на 2-3 пелени.❤Доаѓаат со snap lanyard за да се овозможи тоа може да бидат обесени насекаде.Пак внатре-надвор да се мијат.Површината на мокра торба е отпечатена со модерни модели, и око-фаќање на дизајн те прави единствена.Без памук слој, дамките и мириса не се држи до вашата торба.ВОДООТПОРЕН И ОБНОВЛИВИ-Во мокра торба е направен од водоотпорен TPU.Вашето задоволство е наша трајна извршување.❤TPU дише и водоотпорен мембрана ефикасно да се заштити вашето бебе.Пак внатре-надвор да се мијат.Тоа не содржат BPA и е безбедно за бебиња после тестирањето.Контактирате за ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Водоотпорен Protectionwet торба ткаенина е Twill водоотпорен крпа со TPU вградени во ткаенина.Лесно да се clean Our ткаенина е wipeable и машина перат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди