.

.

New
SOFMUO Бебе Девојки Каубој Tassel Чизми со Страна Патент Moccasins Не се Лизга Новородено Бебе Booties Велур Деца Првиот Вокер Чевли

SOFMUO Бебе Девојки Каубој Tassel Чизми со Страна Патент Moccasins Не се Лизга Новородено Бебе Booties Велур

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина единствена.Пета мерки околу 1 инчи". [ КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ ] - Бебето Booties се направени од Супер Меки Велур Материјал, Користење Еколошки и Бебето Пријателски Материјали, Безбедност Бебе Чевли на Тестирани за Мир на Умот. [ УДОБНОСТ ] - Мека Атмосфера Дише Единствена е Добро за Бебето Нозе се Чувствуваат Земјата Природно,За Здрав Раст. [ КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН ]–Стилски Moccasin во Комбинација со Симпатична Tassels Одговараат за Било Прилики како што Ползи,Одење и Играње. [ ЛЕСНО се НОСАТ ] - Страна Патент Дизајн Е Лесен И Исклучување.Заврши Глуждот Го Штити Бебето Нозе.Најдобро Од Сите, Тие Не се Лизга Надвор Нозете!. [ СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА ] - На Симпатична Дете Чевли се Совршени за Божиќ,Фотографирање Пука, Playdates,Прв Роденден, Семеен Собир Или Бебе Туш Подароци.Симпатична Дизајн Го Прави Вашето Бебе Повеќе Убави.Сите Бебиња се Малку Ангели за Нас.Нашите Цели се Обезбеди.Деца Чевли за Вашиот малку Еден. "Добредојдовте во SOFMUO Чевли Продавница" Сите Бебиња се Малку Ангели за Нас.Нашите Цели се да Обезбеди Мека,Мода,Фитнес,Високо Квалитетни,Лесно се Носат, Деца Чевли за Вашиот малку Еден.Големина 1 : Пета до пети Должина : 11 cm/4.25 инчи,Препорачана Возраст : 0-6 Месеци;Szie 2 : Пета до пети Должина : 12 см/4.73 инчи,Препорачана Возраст : 6-12 Месеци;Големина 3 : Пета до пети Должина : 13 cm/5.12 инчи,Препорачана Возраст : 12-18 Месеци;1 инч= 2.54 см.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди