.

.

New
КООРДИНАТОР Мачка Играчка Автоматски Електронски Змија Мачка Смешно Маче Играчка Милениче Играчка Фенер Играчка Мачка Само-Игра Полнење Играчка Електрични Мачка

КООРДИНАТОР Мачка Играчка Автоматски Електронски Змија Мачка Смешно Маче Играчка Милениче Играчка Фенер Играчка

DEN 1125.84

Количина на стоки
Достапно

Змии форма на играчки привлечат нивното внимание и енергија и се здодевни кутре играчка маче.Вклучување на прекинувачот S-тип на индексирање.Кога се соочуваат со пречки, очите ќе трепери и да се сврти назад автоматски, јазикот може да се поместуваат, опашката ќе замав, и тоа ќе влезе во хибернација државата по игра континуирано за околу 1 минута.Кликнете snakehead да внесете репродукцијата држава.Змијата ќе играат бељи во Божиќ ноќ на Вештерките партија.За сите, колку што ќе излезе со многу добар план.Реална пластична тело текстура прави 3 D змија кобра играчка изгледа супер реални; Сегментирано тело за одлична плови акција.Многу интересна за домашни миленици и деца.Погоден за сите домашни миленици, што вашето куче е посреќен живот и повеќе интересно.USB полнење дизајн, рециклирање;.Toys Type : Глувци&Animal Toys Origin : CN(Потекло)Тип : cats Is Smart Device : Yes Material : Plastic Type : Automaticcat Toys Feature1 : Smartcattoys Feature2 : USBRechargeabletoy Feature3 : Build-in Catnip Feature4 : Color Led Light Toys Feature5 : Cat Toys Interactive Feature6 : Catselfplayingtoy Feature7 : electriccattoy Feature8 : chargeblecattoy Feature9 : cattoyeletronic Feature10 : Smart Sensing Snake Cat Toys.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди