.

.

New
Hemlock Девојки Hairpin Симпатична Цртан Филм Косата Украс Декорација (C)

Hemlock Девојки Hairpin Симпатична Цртан Филм Косата Украс Декорација (C)

DEN 568.80

Количина на стоки
Достапно

Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна 2.[дизајн] ќе може да го направи емоционална изненадување за сите нерешени дама.Целата прстен е убава и прекрасна, дизајн детали се претенциозност, и внатрешните текст изразува својата љубов.Ова е совршен подарок избор да ја покаже својата бескрајна љубов засекогаш.Овој прстен го поставите може да се носи самостојно или со вашата наредени / наредени прстени. [ прстен е добар дар] тоа е најдобриот подарок за вашите најблиски, за роденден, годишнина, ден на мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, нова година и други фестивали, или само да изненади дека посебна личност и да ве потсетам колку ти е гајле и љубов!. [правото големината на прстенот - една големина одговара на сите] прилагодливи сплит прстен, погоден за различни прсти, направен од висок квалитет на алуминиум.Прстенот е изработен од легура.Производ inform This е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобар пријател, девојка или себе си!Дали таа сака модерен или традиционален накит, има широк избор на белегзии, обетки, ѓердани и прстени за да изберете од.изјави : .Жените Ретро Модата Симулација Накит Дијамантски Прстен Отворање Ring Features : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна 2.[дизајн] ќе може да го направи емоционална изненадување за сите нерешени дама.Целата прстен е убава и прекрасна, дизајн детали се претенциозност, и внатрешните текст изразува својата љубов.Ова е совршен подарок избор да ја покаже својата бескрајна љубов засекогаш.Овој прстен го поставите може да се носи самостојно или со вашата наредени / наредени прстени.3.[ прстен е добар дар] тоа е најдобриот подарок за вашите најблиски, за роденден, годишнина, ден на мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, нова година и други фестивали, или само да изненади дека посебна личност и да ве потсетам колку ти е гајле и љубов!4.[правото големината на прстенот - една големина одговара на сите] прилагодливи сплит прстен, погоден за различни прсти, направен од висок квалитет на alloy5.Прстенот е направен од alloy Product информации : Сезона : All Година.Пол : Women Occasion : Случајни,Romantic Material : Бакар Alloy Size : Однесуваат на димензија drawing Style : Мода, romantic What ќе добиете : 1 PC Прстен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди