.

.

New
Деца Деца Момче Облека Поставите Долг Ракав Писмо за Печатење Качулка Sweatshirt и Маскирна Товар Панталони Облека

Деца Деца Момче Облека Поставите Долг Ракав Писмо за Печатење Качулка Sweatshirt и Маскирна Товар Панталони

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Мека Ткаенина : деца момчето качулка е направен од премиум памук и панталони се изработени од памук мешавина материјал.Мека, дише и кожа-пријателски, безопасни за вашето момче е нежна кожа.Дизајн : Долг ракав, маскирани sweatshirt со букви печати.Пар со маскирни панталони.Овој изглед го прави вашето момче кул и модерен.Достапни Големина : Ние нудиме 5 големини да се избере : 18-24 месеци, 2-3 T, 3-4 T, 4-5 T, 5-6 години.Совршено да се вклопи вашето момче тело, ќе не тесни или се губат.Прилики : На момчето падне облека е совршен за повик, дневна, роденден, фотографирање пука, семејни дружења, фестивали, итн.Погоден за внатрешна или надворешна употреба.Пакет и Нега : 1pc x качулка, 1 пар на панталони.Рака мие и во машина за миење се предлагаат, висат да се исуши.Ве молиме не кајгана.Боја : Црна Ain ' t No Мама Како Еден Добив | Големина : 4-5 T Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Големина(инчен). 90 Блузи Должина : 13.78 Биста : 25.20 Панталони Должина : 19.29 Ракав : 9.45 Половината : 18.11 Возраст : 18-24 Месеци. 100 Блузи Должина : 14.57 Биста : 27.56 Панталони Должина : 20.47 Ракав : 9.84 Половината : 19.69 Возраст : Од 2-3 Години. 110 Блузи Должина : 15.35 Биста : 29.13 Панталони Должина : 22.44 Ракав : 10.63 Половината : 20.47 Возраст : 3-4 Години. 120 Блузи Должина : 16.54 Биста : 30.71 Панталони Должина : 24.02 Ракав : 11.42 Половината : 21.26 Возраст : 4-5 Години. 130 Блузи Должина : 17.32 Биста : 31.50 Панталони Должина : 25.98 Ракав : 11.81 Половината : 22.05 Возраст : 5-6 Години.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди