.

.

New
Фунта Печат CFF384-08.1000.125.300X25 300# Компресирани Влакна Полно Лице Заптивка, Biltrite NSF EPDM, 10 x 1/8 Дебела (Пакување од 25)

Фунта Печат CFF384-08.1000.125.300X25 300 Компресирани Влакна Полно Лице Заптивка, Biltrite NSF EPDM, 10 x

DEN 4784.40

Количина на стоки
Достапно

12" Дупка со Дијаметар, 15.Сертификација да NSF-61 дава уверување на највисоко ниво на Американската Biltrite EPDM гума NSF заптивка ленти обезбедени од страна Фунта Печат Цврстина Брегот НА 75 +/- 5, ASTM D1330 Одделение 1 ASTM D412 ЗАТЕГНУВАЧКА (PSI) : 1500 мин.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди