.

.

New
ZZMMXK Печурки Виси Полица, Ѕид Виси Полица, Смола Лебди Полица во Облик на Печурка Amanita, Селски Лебди Полици за Ѕид Виси Полици Мал Затворен Растенија (10cm)

ZZMMXK Печурки Виси Полица, Ѕид Виси Полица, Смола Лебди Полица во Облик на Печурка Amanita, Селски Лебди Полици

DEN 1030.80

Количина на стоки
Достапно

- Печурки Виси Полица : единствен лебди полица во облик на печурка amanita!Специјалниот дизајн ѕид полицата полна со модерни стилови може совршено да одговара на било какви стил на ѕидови и соби.Дали сакате да се прикаже декорација или да се зголеми просторот за складирање, овој минималистички ѕид полица може да ги задоволи вашите потреби и да додадете на убавината на вашиот живот. - Лесен За Монтирање на Ѕид : лебдечки полица е инсталиран на ѕидот.Протезата е погоден за base, дрво, и бетонски ѕидови.Вклучувајќи ги и потребните додатоци.На крајот на печурки решетката е внатрешно обесени, и можеме лесно да висат на ѕидот со ноктите. - Носите Вашата Соба за Животот - Печурки виси полици не е само за бања, кујна, дневна соба, спална соба, канцеларија , farmhouse но, исто така, може да додавање shelving простор за складирање и организација на предмети или нередот, поставувајќи од вашиот омилен succulents и виси растенија или мачка полица. - Мулти-цел за употреба : може да се стави вашиот накит, копчиња, паричник, часовници, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, ракавици, hairclips тука!Ѕидот виси полиците може да се користи како полици за мал затворен растенија премногу. - Специјален Подарок - Прави одличен подарок за Божиќ, родендени, годишнини или убаво изненадување.Секој ќе ви благодариме на сите во текот на годината за оваа внимателен подарок.Тоа е идеален подарок за некој кој е тешко да се купи за, и тоа е голема во последната минута подарок идеја. - Добредојдовте во мојата продавница, се надевам дека ќе има добар шопинг искуство. - МАТЕРИЈАЛ : Печурки Полица Виси, трајни производи за долго време услуга живот.Секој детал е страна моделирани и обоен, што го прави lifelike и нежна.Добар избор за вашата градина.Секоја полица има посебна трајни метал ѕид.На полицата може да се носат до 7lb (4kg) . - Димензии : димензии се секогаш приближното, бидејќи секоја печурка е индивидуално рачно изработени, и точно повторување е невозможно.Постојат три големини : мали, средни и големи. - Посебни : Боите можат да се разликуваат од фотографијата.Секоја печурка се насликани со рака и тоа е единствен.Нема две печурките се слично! - На квалитетот на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Спецификација : Материјал : Смола Големина : 7cm / 10см / 13cm Пакет : 1*Печурки Виси Полица .

Карактеристики на понудата

Material:
Resin
Size:
7cm / 10cm  / 13cm
Package:
1*Mushroom Hanging Shelf
  :
Неодамнешно

Слични понуди