.

.

New
Jsmhh Мелодија Симпатична Мие Чаша, Четка За Заби Првенство, Патување Првенство, Паста За Заби Пенкало, Жилет, Шминка Држач, Четка, Countertop Складирање Rack (Боја : Жолта)

Jsmhh Мелодија Симпатична Мие Чаша, Четка За Заби Првенство, Патување Првенство, Паста За Заби Пенкало, Жилет,

DEN 1519.20

Количина на стоки
Достапно

Исклучителна уметничка дизајн : жив kuromi мојот мелодија cinnamoroll Пом Пом Purin дизајн на држач, четка за заби, професионално направен бања чаши доделат овие чаши, можете да пропуштите овие слатки гимнастик чаши.Погоден за сите прилики : На гимнастик првенство може да се користи за кујнски алатки, канцелариски материјали, вино кабинети, итн.Тоа е исто така многу погодни за чување на шминка четки и eyeliner, држач, четка за заби, бања купот на countertop складирање кутија, патување првенство.Совршен натпревар : едноставен и чист дизајн совршено се вклопува во било која боја темата на вашата бања, со што шармот на изработка и топол допир.Тоа може да биде не само еден заб четкање првенство, но, исто така, неформалниот првенство, можете да го користите за да се напие вода, млеко, пијалоци, итн.Тоа е совршен придружник за домашна употреба, канцеларија или канцеларија, дури и ако сте во движење.Тоа може да биде дадена за важни луѓе во текот на сезона.Ова е многу добар дар избор. "добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга."Име на производ : миење на устата првенство set Color : жолта, сина, pink Style : kuromi мојот мелодија cinnamoroll Пом Пом Purin Specification : еден pack Size : 8.5 X9.7cm Main материјал : (кукла) ПВЦ, (чаша) PSStorage метод : да се чува на ладно и суво место"прашај : 1. Вистински проект боја може да биде малку поинаков поради светлосни ефекти/средина, осветленост на дисплејот поставување, итн.2. Во однос на големината, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm поради прирачник за мерење, ви благодариме!Се надевам да ви обезбедиме подобра услуга.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарајте 'jsmhh' за слични производи!".

Карактеристики на понудата

single pack :
Size:
8.5X9.7cm
Main material:
(doll) PVC, (cup) PS
Storage method:
Store in a cool and dry place
prompt:
1. The actual project color may be slightly different due to lighting effects/environment, display brightness setting, etc. :
2. Regarding the size, please allow a difference of 1-2 cm due to manual measurement, thank you! :
I hope to provide you with a better service. If you have any questions, please feel free to contact us, please search for ‘jsmhh’ for related products! :
Неодамнешно

Слични понуди