.

.

New
Бања & Тело Работи Ароматерапијата ПОРТОКАЛ ЃУМБИР Делукс Подарок Сет - Тело Крим - Лосион за Тело - Тело Измијте и Етерично Масло Магла - Полна Големина

Бања & Тело Работи Ароматерапијата ПОРТОКАЛ ЃУМБИР Делукс Подарок Сет - Тело Крим - Лосион за Тело - Тело Измијте

DEN 1692.00

Количина на стоки
Достапно

Бања & Тело Работи Ароматерапијата ПОРТОКАЛ ЃУМБИР Подарок Сет Вклучува : .Сјај светла овој празник со подарок кој вклучува Ултра-крем, брзо се апсорбира телото лосион со негување на шеј путер & Витамин E (8 fl мл), тело измијте исполнет со смирувачки на кожата климатизери, алое & екстракт од бамбус (10 мл.) Ултра богати, не-мрсна тело крем длабоко ја храни кожата со заштитни 24-час влага (8 мл) и Етерично Масло Магла 5.3 fl мл / 156 m L со природни етерични масла и други природни мириси.На ароматерапијата мешавина на етерични масла смирува телото, умот & расположение.Дишете длабоко за најдобри резултати.Портокал Масло invigorates & uplifts.Ѓумбирот Масло energizes вашите сетила.Бања & Тело Работи Делукс Подарок Сет Портокал Ѓумбир "ЕНЕРГИЈА" Портокал Етерично Масло invigorates & uplifts.Ѓумбирот Етерично Масло energizes вашите сетила.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди