.

.

New
Wendry Фиксни Телефонски, Жичен Телефон, Интересно и Ново Изглед Дизајн за Креативни Пивско Шише во Облик на Фиксни Телефонски Јасен Звук(Зелен)

Wendry Фиксни Телефонски, Жичен Телефон, Интересно и Ново Изглед Дизајн за Креативни Пивско Шише во Облик на

DEN 392.16

Количина на стоки
Достапно

【Пивско Шише во Облик на Desing】Пивско Шише во Облик на Фиксни Телефонски, Интересно и ново изглед дизајн, светла боја, шарм на овој производ е неспоредлива. 【Јасно повик】Јасно квалитет на звукот, мазна повик, одлично корисничко искуство. 【Компатибилност】Тоа е и број на телефон и некој апсолутно, модерен домаќинство објект. 【Уметнички дела】Направи дома повеќе прекрасна, без оглед на тоа каде е поставен, тоа е работа на уметноста. 【Добар Дар】Тоа е класичен прекрасни работи како роденденски подарок, одмор подарок за да испратите љубовници или пријатели!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди