.

.

New
Holographic Пеперутка Снегулки Помине Уметност Сјајот Светкавиот 3Д Ласерски Sequins Совети DIY полски Украси за Нокти,CE96-1

Holographic Пеперутка Снегулки Помине Уметност Сјајот Светкавиот 3Д Ласерски Sequins Совети DIY полски Украси

DEN 511.92

Количина на стоки
Достапно

Функција : 1. Лесно да се создаде вашиот помине уметност : Различни стилови sequins понуда за вас, дизајн на вашиот идеален помине уметност, многу интересна и развиваат својата имагинација и креативност. Чувајте ја подалеку од деца под 5 години.ШИРОКА ПРИМЕНА : Holographic помине sequins е подеднакво се применува за да се создаде забава шминка изгледа за фестивали, партии, забава настаните запалено акценти, танц рецитали, што навиваат или костими.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Овие нокти налепници се направи на безбеден и доверлив материјал кој нема да им наштети на вашата кожа, можете да ги користите без грижа, само да уживате во шармот на тоа.Мултифункционален сјајот на ноктите sequins може да се користи на ноктите, очите, на лицето и на кој било дел од телото, како тело сјајот за да ви даде повеќе пенливи ефекти.ДОБАР ПОДАРОК : Можете да го користите букви да се формира на различни зборови за да ги искажете вашите чувства и да се заврши различни ноктите стилови; Овие ласерски помине sequin букви се сјајни, симпатична и убава, а може да бидат сакани од страна на повеќето девојки; Можете да ги даде на вашето семејство, пријатели и љубовници, многу добар дар избор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди