.

.

New
KADBLE Акрилик Сенки Организатор Кутија,16 слотови Козметички Шминка Организатор Убавина Нега на Држачот за Компактен Сенки

KADBLE Акрилик Сенки Организатор Кутија,16 слотови Козметички Шминка Организатор Убавина Нега на Држачот за

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Овој професионален компактен организатор е составен од многу силна акрилик материјал со одлична отпорен на вода и многу посилна од стакло, што гарантира својата издржливост и безбедност од повреди и оштетување за време.Овој Производ Не Е Наменет Да ги Собере Поголема козметика, но се вклопуваат мали или мини кармин, веѓа во прав, руменило, нагласи, лабава прав, око сенки, итн.Оваа козметика складирање кутија може да држете се организирани, да одбие да го растера и да се обезбеди 16 слотови за да одговара на вашите мали мини козметика, шминка essentials.Транспарентен дизајн е повеќе корисно да се најде и да ги преземат.Лесни и флексибилни, оваа козметика организаторот може да биде поставен каде што сакате во секое време, како што се канцеларија, бањи, спални десктоп, фиока или шминка суета шалтери.Пакет се Вклучени : 1 x Сенки Организаторот. 16 Мрежи, Чување, Транспарентен, Шминка Држачот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди