.

.

New
DAZISEN M10 Проширување Гром Ракав Сидро 6 компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни Хексадецимален Орев Проширување Завртка

DAZISEN M10 Проширување Гром Ракав Сидро 6 компјутери, од не ' Рѓосувачки Челик Надворешни Хексадецимален Орев

DEN 453.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Проширување цевка со дијаметар : 13.5 mm , Должина : 200mm.Set - Постојат 6 парчиња M10 проширување завртка водител на завртки во пакет.Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.Широко се користи во оградата, burglarproof врати и прозорци, крошна, климатизација рек фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Проширување Завртки Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Карактеристики : Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка.Користи принцип : Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром, што го прави ракав се прошири на barb против во ѕидовите.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство,итн.Големина : M10 Вкупна должина : 60/70/80/100/120/150/200 mm Проширување цевка со дијаметар : 13.5 mm Пакет, Вклучувајќи : 6 x M10 проширување завртки Како да го инсталирате : 1. Користење на вежба малку(14mm) да ударна дупка на ист дијаметар како проширување цевка на ѕидот; 2. Стави проширување завртка во земјата или дупка; 3. Заостри хексадецимален орев надвор од ѕидот дупка со клуч; 4. По сила е применета, експанзија цевка, ќе се отвори на опашката и се формира barb да ја вметнете во ѕидот.Answer : ___________________________ Note : 1. Вие треба да се подготви вежба малку со дијаметар од 12mm. 2. Ве молиме да обрнете внимание за да длабочината на дупката пред инсталацијата.Длабочината на дупката е утврден со дебелина на објектот ќе се бесење. 3. Сите погоре наведени податоци се рачно да се вреднуваат, ве молиме овозможи 1-3мм грешка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди