.

.

New
(15pcs) 7/16-20 X 6', Навој Прачки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

(15pcs) 7/16-20 X 6', Навој Прачки, 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8), Бродови Слободни во САД

DEN 1315.20

Количина на стоки
Достапно

7/16"-20 X 6'.Навој Прачки.stainless_steel_18-8. 7/16"-20 X 6', Надворешно Навој сврзувачки елементи, Машински Тема сврзувачки елементи, Навој Прачки, НИ Единици, AISI 304 од не ' Рѓосувачки Челик (18-8) Aspen сврзувачки елементи акции над 200,000 различни сврзувачки елементи во метрички и инчни за итна испорака.Преку нашите партнери, имаме пристап до речиси секој fastener тип; стандард или специјализирани предмети, во повеќето материјали.Ако имате било какви прашања, не можат да најдат она што го барате за, или бараат поголеми/помали количини, ве молиме контактирајте со нас.Ние се стремиме да биде вашиот fastener решение.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди