.

.

New
SUWEILE EHGOU 10pcs Нерѓосувачки Челик Жените Обетки Уво Кука Cabochon Празен База Одговара 10/12/14/16/18/20mm Накит Одлуки 1228 (Големина : 16mm)

SUWEILE EHGOU 10pcs Нерѓосувачки Челик Жените Обетки Уво Кука Cabochon Празен База Одговара 10/12/14/16/18/20mm

DEN 1212.00

Количина на стоки
Достапно

Пакетот вклучува : 10pcs.Идеална за да се направи вашиот сопствен обетки.мала тежина, одличен материјал го прави тоа свитливи и поудобно да се носат.Можете да ги користите за да го направи вашиот личен накит одлуки, декорација одлуки, earring одлуки и други DIY рачно изработени занаетчиски проекти.Тие се исто така убави подароци за вашите пријатели, семејство и колеги.Потсетник : ова се мали додатоци, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Пакување : 10pcs Material : Нерѓосувачки steel Size : Одговара 10мм, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm You може да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со производот, и ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.Ве молиме не го вратите производот по волја, ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди