.

.

New
QICHA 4PCS Бамбус Мека Четка за заби Влакната Најдобро за Чувствителни Непца Природно Дрво Рециклираат Compostable Еколошки Четка за заби

QICHA 4PCS Бамбус Мека Четка за заби Влакната Најдобро за Чувствителни Непца Природно Дрво Рециклираат Compostable

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Па зошто да ги користите кога има зелена алтернативи на располагање?Рециклираат и biodegradable четки за заби се совршена алтернатива за пластична четка.Бојата може да постои малку разлика поради различни прикази.Овие јаглен четки за заби за возрасни ќе трае лице повеќе од една година.Индивидуални пакет : секој јаглен бамбус четка за заби има индивидуални пакет, лесен за носење, погоден за кампување, планинарење, и backpacking користење, можете да изберете и овие мека природен заб четки, како подароци за вашето семејство и пријатели, тие ќе треба такви практични работи на секојдневна употреба.СИЛНА и потешко од дрво, Бамбус е, исто така, потрајни и поздрав од било пластика.СИЛНА и потешко од дрво, Бамбус е, исто така, потрајни и поздрав од било пластика.Тие не се премногу тешко за вашите непца, ниту премногу мека за чистење на забите добро.Па зошто да ги користите кога има зелена алтернативи на располагање?Рециклираат и biodegradable четки за заби се совршена алтернатива за пластична четка.Овие јаглен четки за заби за возрасни ќе трае лице повеќе од една година.Никогаш нема да splinter и е вода counteractive.Тие не се премногу тешко за вашите непца, ниту премногу мека за чистење на забите добро.Нема потреба да се исуши дршката по употребата, само исплакнете ја четката и го стави назад во држачот, исто како што би направиле со секој друг стариот пластична четка за заби.Тие завршуваат загадувачките нашите плажи и да му наштети на морски животни.Тие завршуваат загадувачките нашите плажи и да му наштети на морски животни.Еко Пријателски Природни Бамбус Јаглен четки за заби - Природна Екстра Меки Влакна - Пакување од 4 За оваа точка 1.Индивидуални пакет : секој јаглен бамбус четка за заби има индивидуални пакет, лесен за носење, погоден за кампување, планинарење, и backpacking користење, можете да изберете и овие мека природен заб четки, како подароци за вашето семејство и пријатели, тие ќе треба такви практични работи на секојдневна употреба.

Карактеристики на понудата

Material:
natural charcoal bamboo
Color:
as picture shows
Size:
approx. 17.5 cm
Package include:
4 x Bamboo toothbrushes with individually packaged :
Note:
Please allow a little error on the size due to manual measurement. :
The color might exist slightly difference due to different displays. :
Неодамнешно

Слични понуди