.

.

New
HHUAN Телефон Случај за Vivo Y55s 5G (6.58) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof Маска, TPU Анти-Жолта Лушпа, за Vivo Y55s 5G Случај - Златна Пеперутка

HHUAN Телефон Случај за Vivo Y55s 5G (6.58) со [1 X Калено Стакло Екран Заштитник], Јасни Меки Силиконски Shockproof

DEN 1132.80

Количина на стоки
Достапно

Користете сува крпа за да ја исуши екранот на телефонот 3.Боја : транспарентна-различни модели за да изберете од Материјал : меки силиконски TPU+калено стакло-безбеден и еколошки Заштита покрие карактеристики : →Лесни и меки : ултра-тенок случај, рационализација, лесни случај нема да додадете која било тежина на телефон, обезбеди посилен стисок за телефонот, а една страна го прави да се чувствуваме удобно. →Лесно да се чисти : површината на случај има hydrophobic и oleophobic слој, кој може да се спречи дамки од масло, дамки од вода, отпечатоци од прсти од нарушувањето на телефон, заштита на телефонот да бидат погодени, и направете го телефонот изгледа почисто. Усогласување на заштитна фолија со екранот на телефонот, тој автоматски ќе го апсорбира екран.Користете една страна да се направи себе си удобно, телефонот нема да падне случајно, со што ќе гол метал искуство.Спречување на екранот од пука и нула-доказ. 4️⃣[Калено Технологија] : Калено подобрена технологија, научно enhanced експлозија-доказ, непрекинато рабовите, и цврстина доволно за да се достигне 9 H.Може ефикасно да се спречи гребнатини, испакнатините, нечистотија и секојдневно носење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди