.

.

New
X-DREE 2 парчиња LXK3-20/J Ротари Род Лост Рака Actuator Еден Граница Вклучите(2 парчиња LXK3-20 / J Interruttore ди limite momentaneo attuatore braccio leva на leva rotante

X-DREE 2 парчиња LXK3-20/J Ротари Род Лост Рака Actuator Еден Граница Вклучите(2 парчиња LXK3-20 / J Interruttore

DEN 632.40

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Граница Вклучите;Модел Бр. : LXK3-20/J;Actuator Тип : Ротари Род Лост.квалитет : IEC-337;О : 10 A;Напон / Тековна Оценка : AC-11 380 V, 0.8 ADC-11 220 V, 0.15 A. Метални Шипки Должина (Прибл.) : 15cm / 5.9";Одредување на Навој Дијаметар (Прибл.) : 1.8 cm / 0.7";Вкупната Големина : 10 x 4 x 5.6 cm / 4" x 1.5" x 2.2"(L* W * H).Материјал : Метал;Боја : Како на Сликата што е Прикажано(Materiale : metallo; Colore : ајде mostrato nell'immagine.Net Тежина : 450g;Пакет Содржина : - 2 x Граница Вклучите(Peso netto : 450 g; Contenuto della confezione : 2 x finecorsa. 2 парчиња LXK3-20/J Ротари Род Лост Рака Actuator Еден Лимит Switchperfect електрични контролни прекинувачи во механички и други индустрии.Лост Рака може да се ротира во 90 степени, лесен за инсталација и работа.Ве молиме обрнете внимание на Напон Оценка и за да проверите со напон од вашето место за да бидете сигурни дека на Граница Вклучите успешно работи.Опис на Spanish2pcs LXK3-20 / J Interruttore ди limite momentaneo attuatore braccio leva на leva rotante Nome prodotto : Interruttore ди парична казна corsa, Modello n.LXK3-20 / J; Tipo attuatore : leva asta rotantequality : IEC-337; О : 10; Tensione / corrente nominale : AC-11 380 ν, 0.8 ADC-11 220 V, 0.15 ALunghezza asta во metallo (approssimativa) : 15 cm / 5,9' '; Diametro filettatura ди fissaggio (approssimativo) : 1,8 cm / 0,7' '; Dimensioni totali : 10 x 4 x 5,6 cm / 4' 'x 1,5' 'x 2,2' '(L * W * H) Materiale : metallo; Colore : ајде mostrato nell'immagine Peso netto : 450 g; Contenuto della confezione : 2 x finecorsa.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди