.

.

New
Пр-Mch Пакет од 100, 3/16 X 2-1/4 Рамна Глава Конкретни Ѕидани Tapcon Водител на Завртки Сет Комплет #д-р-D2602D

Пр-Mch Пакет од 100, 3/16 X 2-1/4 Рамна Глава Конкретни Ѕидани Tapcon Водител на Завртки Сет Комплет д-р-D2602D

DEN 1706.40

Количина на стоки
Достапно

СОЛИДНА од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки Челик.Не ' рѓосувачки челик може да се користи за голем број на апликации и низ голем број на индустрии.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви проблеми ние ќе ги замениме бесплатно или со издавање на целосна наплата!Ние сме толку сигурни дека нашиот производ е најдобар на пазарот кои ги нудиме БЕЗ ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Pro Tactical НАС се стреми за производство на најдобри можни производи за нашите клиенти .Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, или во автомобилската индустрија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди