.

.

New
8.5x11 инчи Holographic Налепница Хартија, 25 Листови Некој Винил Налепница Хартија, Водоотпорен Виножито Лепило Налепница, Печатач, Хартија Суши Брзо за Инк Џет Печатач & Ла

8.5x11 инчи Holographic Налепница Хартија, 25 Листови Некој Винил Налепница Хартија, Водоотпорен Виножито Лепило

DEN 332.64

Количина на стоки
Достапно

Овие некој винил налепница хартија за инк-џет печатари и ласерски печатари имаат шарени површини и holographic ефекти, која може да го промени својот изглед според светлината и аголот.При користење на инк-џет печатач,, мастило мора да биде пигмент мастило, ако користите боја на мастило, треба да го користите јасна винил ламинатни на печати или спреј тоа на јасен грб да го направите водоотпорен.Нашите некој decal хартија сет обезбедува ефикасна и заштеда на време точни боја перформанси, боја проекти може да биде совршено се применуваат во убави бои и живи дизајни.Со посветеност на квалитет и услуга, ние продолжуваме да им помогнам за извонредност во индустријата.Ако имате било какви прашања кога ќе ги користат нашите производи, ве молиме да ни кажете, ние ќе ги реши вашите прашања ПОБРЗО.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем.Нашите виножито налепница, печатач, хартија апсорбира мастило убаво и без smudging, и мастило ќе навлезат длабоко во винил налепница на хартија лесно.Широк Апликации : целосната лист некој holographic налепници хартија ви дава слобода да го дизајнира decals во различни големини и форми.Без разлика на тоа колку добро квалитетот на производот е, без разлика колку е висока удел на пазарот, ние секогаш ќе се одржи скромен срце пред корисниците и да им служи на корисниците wholeheartedly.При користење на ласерски печатач, за печатење на владата треба да биде поставено на етикетата на владата, во спротивно ќе бидат избришани.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди