.

.

New
KFidFran Пеперутка Случај Вдлабнати Latch 4.06-инчен X 4-Инчен Пролет Натоварени Хром Позлатен 3Pcs(Schmetterlingsgehäuse versenkter Riegel 4,06 Zoll x 4 Zoll Federbelastetes verchromtes 3 Stück

KFidFran Пеперутка Случај Вдлабнати Latch 4.06-инчен X 4-Инчен Пролет Натоварени Хром Позлатен 3Pcs(Schmetterlingsgehäuse

DEN 1776.00

Количина на стоки
Достапно

Инсталирање на Каналите Големина : 82mm x 75мм / 3.23-инчен x 3-инчен (L*W).Лесен за Користење : Лесно ракување actuated од fingertip притисок на крило.Материјал : Направен од железо, хром позлатен, одличен анти-corrision својства.Функција : 10 монтажа дупки, дупка со дијаметар е 5мм.Може да се користи со катанец, shackle дијаметар до 8.5 mm(Функција : 10 Befestigungslöcher, Lochdurchmesser beträgt 5 мм.Kann мит Vorhängeschloss verwendet werden, Bügeldurchmesser бис zu 8,5 mm.Широка Употреба : добро работат за кабинет, багаж, куфер, лента со алатки, лет box, итн.(Breite Verwendung : Стомакот geeignet für Schrank, Gepäck, Koffer, Werkzeugkasten, Flugbox usw.KFid Fran Пеперутка Случај Вдлабнати Latch 4.06-инчен X 4-Инчен Пролет Натоварени Хром Позлатен 3 Pcs Description : * Тока брави дизајниран со добар метал материјал во сребрен тон, трајни производи за употреба, со одличен анти-корозија својства.* Може да се користи за багаж, куфер, кутија, случај, итн.* Едноставна структура, лесно да го инсталирате, идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, итн.Спецификации : * Боја : Сребро на Ѕвонење* Материјал : Хром, Железо Обложено* Големина : 108 x 103 x 13.8 mm / 4-1/4-инчен x 4.06-инчен x 0.54-инчен (L*W*H)* Инсталација на Каналите Големина : 82 x 75мм / 3.23 x 3-инчен (L*W)* Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2-инчен* Одговара за Заклучување Shackle Дијаметар(Макс.) : 8.5 mm / 0.33-inch Package Содржина : * 3 x Пеперутка Кутија Latch Description во German Schmetterlingsgehäuse versenkter Riegel 4,06 Zoll x 4 Zoll Federbelastetes verchromtes 3 Stück Einbaunutgröße : 82 mm x 75 mm / 3,23 Zoll x 3 Zoll (L * Б) Einfach zu bedienen : Einfache Bedienung durch Fingerdruck auf den Flügel.Материјал : Ани Eisen, verchromt, hervorragende Korrosionsschutzeigenschaften.Функција : 10 Befestigungslöcher, Lochdurchmesser beträgt 5 мм.Kann мит Vorhängeschloss verwendet werden, Bügeldurchmesser бис zu 8,5 mm Breite Verwendung : Стомакот geeignet für Schrank, Gepäck, Koffer, Werkzeugkasten, Flugbox usw.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди