.

.

New
KOTTO Трета Страна Лемење PCB Носителот Алатка Шест Раце Октопод Помагање на Рацете Занаети Работилница Помагање на Станицата Не се Лизга Алуминиум База со Жица за Сеч

KOTTO Трета Страна Лемење PCB Носителот Алатка Шест Раце Октопод Помагање на Рацете Занаети Работилница Помагање

DEN 647.76

Количина на стоки
Достапно

Не се лизга алуминиумска основа за заварување,лемење и quadcopter хоби занает.Користете ја оваа трета страна алатка за лемење електроника и други DIY проекти да се завршат својата работа побрзо отколку пред тоа.НИ основа за поддршка на корисниците, 30 дена целосно задоволство без прашања праша врати период.Вклучува Отстранлив Силикони Менгеме Опфаќа за Нежна Електроника.Овие 6 флексибилни раце се доволно долго за да се прилагоди на позицијата на вашиот предмети и може да се залепи на било каде што треба.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди