.

.

New
Woisco 20000mAh PD 3.0 Моќ Банка USB-C Пренослив Апарат, Брзо Полнење на Батеријата Пакет КК 3.0 Излез за iPhone13/12/11 Про Max, Samsung Галакси, iPad Про и Повеќе

Woisco 20000mAh PD 3.0 Моќ Банка USB-C Пренослив Апарат, Брзо Полнење на Батеријата Пакет КК 3.0 Излез за iPhone13/12/11

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

【2.5 x Побрзо Полнење】Моќен 18 W PD и КК излез за започнување на полнење брзина; се донесе вашиот i Phone 13 Про Max назад до 50% како што е брз како 40 минути.Answer : ___________________________ Note : надградена верзија без осветлување порта. 【Моќ за Денови】Чекор во горниот ешалон на батеријата со капацитет од 20.000 m Ah, целосно способни за полнење на батеријата на вашиот телефон или таблет неколку пати. 【Пламнал Брзо Надополнување на】3 ефективни начини за надополнување на вашиот моќ на банката; користење на 18 W PD адаптер за полнење за да целосно да ја дополните во 5 и пол часа и достигнување на максималните перформанси. 【Еден за Сите】Најдобрите компатибилност е подготвена за полнење на скоро сите USB-погонски уреди, вклучувајќи лаптопи, таблети, паметни телефони и повеќе. 【Останат Заштитени】Сите пристаништа функција заврши полнењето заштита заедно сеопфатна интелигентна технологија.Простор за заштеда на кабел(вклучени) полначи и вашиот паметен телефон и моќ банка, што го вашето патување повеќе погодно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди