.

.

New
MyVolts 5V Адаптер за Напојување Замена за Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures - НИ Приклучок

MyVolts 5V Адаптер за Напојување Замена за Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures - НИ Приклучок

DEN 395.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа 5 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures - тоа е точно напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Треба да власт вашиот Lemax Празник Село Minatures 74227, 74228, 74231, 74264?Оваа 5 V високо-квалитетни адаптер е компатибилен со Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures.Приклучокот одговара НИ 2-pin ѕид моќ штекер.Оваа власт адаптерот е дизајниран да ги задоволи моќ спецификација на Lemax 74227, 74228, 74231, 74264 Празник Село Minatures - точен напон, amperage и совет големина.Тоа ги задоволува и надминува сите НАС безбедност стандард, карактеристики overvoltage, прекуструјна и краток спој заштита, да го заштитите вашиот уред, и е енергетски ефикасен.Кабелот за напојување на изгубени или скршени, а вие не сте сигурни што ви треба?Стапат во контакт со my Volts преку , и ние ќе помош - ние сме 15 години во игра за власт, ги знаете сите уреди, и сакаме да им помогне на нашите клиенти се токму објектот што треба да се реши нивната моќ проблем.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди