.

.

New
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Телефон Носителот Анти-Нула Товарот Една Рака Операција Универзален Автомобил Планината Phone Држач за во Автомобил В?

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Автомобил Телефон Носителот Анти-Нула Товарот Една Рака Операција Универзален

DEN 972.00

Количина на стоки
Достапно

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Со користење на овој производ може да ви обезбеди побезбедно возење без разлика дали ќе се зборува, навигација, слушате музика или на полнење, бидејќи тоа лесно може да вметнете и отстраните од вашиот телефон со една рака.Со своите 360 степени ротирачки и прилагодливи се стега рацете дизајн, овој производ може да ви овозможи со најдобра агол на гледање за да го задржи безбеден за возење, кој е лесен за употреба.Изработени од АБС материјал, овој производ е издржлив и здрав.Таа е погодна да се инсталира на повеќето автомобил.Опис : со Користење на овој производ може да ви обезбеди побезбедно возење без разлика дали ќе се зборува, навигација, слушате музика или на полнење, бидејќи тоа лесно може да вметнете и отстраните од вашиот телефон со една рака.Со своите 360 степени ротирачки и прилагодливи се стега рацете дизајн, овој производ може да ви овозможи со најдобра агол на гледање за да го задржи безбеден за возење, кој е лесен за употреба.Изработени од АБС материјал, овој производ е издржлив и здрав.Должината на нејзината предна страна е 9.5 см, ширина е 9cm.Таа е погодна да се инсталира на повеќето автомобил.Точка Име : Автомобил Телефон Holder Material : ABSColor : Црна, Сребрена Боја, Златен Color Features : Стабилен, Лесен, Носат-resistant Size Детали : Предната Страна Големина : 9.5 cm x 9cm/3.74" x 3.54" (Прибл.)Страна се Соочуваат со Должина : 6.5 см/2.56" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Phone Држач(Другите Не се Вклучени).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди