.

.

New
Abimy 1200/1800Ah Преносни Лични Вратот-Монтирани USB Љубител на Спортот Стигнале Виткање Мини Рачни Фан за на Отворено Патување

Abimy 1200/1800Ah Преносни Лични Вратот-Монтирани USB Љубител на Спортот Стигнале Виткање Мини Рачни Фан за

DEN 430.08

Количина на стоки
Достапно

Можете да се откажам фан околу вашиот врат и го носат истиот со вас.Ниска струја и со голема брзина мотори во голема мера го продолжи работното време.360°ротирачки вратот прстен : донесува двојно правец на главата дизајн, 360 степени универзален на вредноста, што ќе ви овозможи да се прилагоди најдобар правец на ветер.Следното работно време : TFS ' s hands-free лични фан е опремен со вграден-во 1200/1800 m Ah батерија, која е погодна за сите USB порт уреди без никакви ограничувања.Ниска струја и со голема брзина мотори во голема мера го продолжи работното време.Погоден за сите-ден мирис : вграден-во сунѓер, можете да го додадете вашиот омилен етерично масло или парфем во секое време. 360°ротирачки вратот прстен : донесува двојно правец на главата дизајн, 360 степени универзален на вредноста, што ќе ви овозможи да се прилагоди најдобар правец на ветер.Капацитетот на батеријата : 1200 / 1800m Ah3.Име на производ : стигнале виси на вратот фан со leaves2.На neckband фан е направен од висок квалитет на ABS + силикони.Уникатен три-во-едно индикатор фан : Ова вертикална деколте љубител на спортот донесува лични hands-free и слушалка дизајн.Погоден за сите-ден мирис : вграден-во сунѓер, можете да го додадете вашиот омилен етерично масло или парфем во секое време.8 ЕДЕН (МАКС)4.Тоа е многу погоден за канцеларија семејство патување и кампување.Ниско ниво на бучава, 3-брзо прилагодливи брзина, батерија фан поддржува ниска/средна/висока брзина, едно-копче за контрола, може да трае 4-12 часа на работа, посебно брзина на погоден за носене фан.5 CMInclude : 1 x Neckband Фан.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди