.

.

New
COCOME Фаза 1 Пред Усна Спојлер Splitter 22922352

COCOME Фаза 1 Пред Усна Спојлер Splitter 22922352

DEN 5345.04

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Пластика.Примарна Боја : Црна Текстура.Завршна Површина : Текстура Црна.Прилог Метод : Завртки.Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!.Fitment Fitment : ЕТ-223;Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пред да го купите!Position Placement на Возило : Пред се,Lower Specification Type : Усна;Тип : Lip Condition100% ново во фабрика оригиналниот пакет.Никогаш не смее да биде инсталиран или се користи.Item_Offered Package се Вклучени : 1 x Пред Усна Спојлер; Сите предмети ќе биде предаден од 1 работен ден,без експедитивни услуги достапни; (САД само,НЕ вклучува Хаваи,Алјаска или порторико, PO Кутии/APO е);Part_Number22922352 Material Meterial : Пластика;Warranty2 Year Primary Color Black Textured Color Black Attachment Method Screws OE Спецификации или Изведба/Custom OE Spec.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди