.

.

New
Drawstring Ранец Lotus Езерцето String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

Drawstring Ранец Lotus Езерцето String Торба Sackpack Cinch Вреќа Спортска Торба За Фитнес, Шопинг Јога

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Име На Производ : Drawstring Ранец, Торба, Спорт Фитнес Торба, Drawstring Backpack Product Материјал : Polyester Packing : 1 Пакет (S : 16.Мулти-Цел Ранец Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.Тоа Е Многу Погодно.Стилски & Трајни Водоотпорен Салата Торба Drawstring Ранец, Вие Никогаш Не Ќе Го Најдете Вашиот Работи Капе Влажни Во Вашата Торба.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Е Многу Погодна За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Итн.Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.9*14 Инчен / M : 19.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Грешката Е Во 1-3cm.Совршен Подарок Идеја Cinch Вреќа Вреќа Спортска Торба Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени, Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции, Фер Награди, Наставник Подароци, Итн.Производ Перформанси : Drawstring Дизајн На Оваа Зрак-Устата Перниче Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Е Лесно Да Се Преземе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Нормалните Стандард Логистика Превоз Време : 8-15 Дена.Препорачана Логистика Превоз Време : 6-12 Дена.Голем Капацитет Торба Постојат Две Големини За Да Изберете Од ( Мало ), Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети, Клуч, Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди