.

.

New
unknows Птица на Калциумот во Забите Мелење Џвакање Необична Играчка со Бел за Папагал Parakeet Cockatiel Conure Gerbil Глувчето морско свинче Птица на Калциумот во Забите џвакање

unknows Птица на Калциумот во Забите Мелење Џвакање Необична Играчка со Бел за Папагал Parakeet Cockatiel Conure

DEN 1917.60

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.МАТЕРИЈАЛ : Папагал џвакање се играчки изработени од porous минерални камен и дрво блок, богата со калциум за домашно милениче здравјето, додека мелење птица клун.КАФЕЗ ОРКЕСТАРОТ : Опремен со метален синџир и кука, полесно да висат во повеќе места, добра декорација за папагал е кафез.ПРЕДНОСТИ : Шарени пластични синџир на врвот на минерални камен и бел на дното на дрво блок привлечат папагал вниманието, намалување на осаменост, добро за папагал е психолошка благосостојба.ШИРОК ЗА : Не само како птица резерви (Африкански Greys Conure Cockatoo Eclectus Budgies Parakeet Cockatiel), но исто така и за глодари да дробење на забите(Хрчак Chinchilla Зајакот Глувчето Верверица Gerbil).Најдобро за мали животни под една година возраст.Птица на Калциумот во Забите Мелење Џвакање Необична Играчка со Бел за Папагал Parakeet Cockatiel Conure Gerbil Глувчето морско свинче птица на калциумот во забите chew Features : 100% сосема нов и висок quality ADVANTAGES : Шарени пластични синџир на врвот на минерални камен и бел на дното на дрво блок привлечат папагал вниманието, намалување на осаменост, добро за папагал е психолошка благосостојба.КАФЕЗ ОРКЕСТАРОТ : Опремен со метален синџир и кука, полесно да висат во повеќе места, добра декорација за папагал е кафез.ДИЗАЈН : Неправилни porous во облик на камен направете го тоа лесно за папагали да се намали и да се исчисти нивниот клун.МАТЕРИЈАЛ : Папагал џвакање се играчки изработени од porous минерални камен и дрво блок, богата со калциум за домашно милениче здравјето, додека мелење птица клун.ШИРОК ЗА : Не само како птица резерви (Африкански Greys Conure Cockatoo Eclectus Budgies Parakeet Cockatiel), но исто така и за глодари да дробење на забите(Хрчак Chinchilla Зајакот Глувчето Верверица Gerbil).Најдобро за мали животни под една година возраст.Спецификација : Материјал : Дрво, Минерали, Metal Size : S-Прибл.10x4cm/3.94x1.57in L-Прибл.15x8cm/5.91x3.15in Weight : S-Прибл.95g L-Прибл.135g Package Вклучува : 1 Парче Птица Џвакање Играчка со Бел (L/S)забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Material:
Wood, Minerals, Metal
Size:
S-Approx.10x4cm/3.94x1.57in :
L-Approx.15x8cm/5.91x3.15in :
Weight:
S-Approx.95g :
L-Approx.135g :
Package Includes:
1 Piece Bird Chewing Toy with Bell (L/S)
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Неодамнешно

Слични понуди