.

.

New
Јарболот Тетоважа Турнеја Y22 Безжична Ротари Пенкало Машина Лесни Краток Батеријата Полнење На Снабдување (Јарболот Турнеја Y22 Црвено)

Јарболот Тетоважа Турнеја Y22 Безжична Ротари Пенкало Машина Лесни Краток Батеријата Полнење На Снабдување (Јарболот

DEN 3599.76

Количина на стоки
Достапно

Јарболот Турнеја Y22 : Ажурирано verison на Јарболот Турнеја машина во 2022 година.Тоа е потенки и полесни од Јарболот Турнеја машина.Зголемената на визуелната lcd екран и прилагодување на напон 0.1 V, работата е полесно.Безжична или Кабелот Тетоважа Пенкало Машина : Јарболот Турнеја Y22 машина задржи рка џек, можете да користите wlan или кабелот.И спин батеријата дел да се прилагоди касети игли длабочина.Обичај Јарболот Мотор : Турнеја Y22 безжична пенкало користи со сопствени Јарболот coreless мотор, 8 V-10000rpm.Оваа специјални моторни не бараат одржување, мазна брзина на промена, речиси без вибрации.Повеќе ефикасна и заштеда на енергија кои работат повеќе часови.Lcd Дигитален Дисплеј Батерија : 0.1 V напон на вредноста од 5 V да 12 V, заменливи батеријата.overcharge заштита од краток спој заштита, контрола на температурата, и повеќе.Lcd Дигитален Дисплеј Батерија : 0.1 V напон на вредноста од 5 V да 12 V, заменливи батеријата.overcharge заштита од краток спој заштита, контрола на температурата, и повеќе.Тетоважа машина Јарболот Турнеја Y22 е ажурирана verison на Јарболот Турнеја машина во 2022 година.Тоа е потенки и полесни од Јарболот Турнеја машина.Зголемената на визуелната екран, работата е полесно.Јарболот Турнеја Y22 е удар е 3.0 mm, одговараат за сите стил тетоважи и PMU.Ново училиште, старата школа, поставата боење и така натаму.Два начини може да се користи.Една е работа со батерија и друга е работата со РКА кабелот.Уживајте со себе.капацитетот на моќ болт е 1200 m Ah, има батеријата до 10 часа, време на полнење 2 часа,што има исклучително ниска потрошувачка на енергија и е повеќе енергија-штедење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди