.

.

New
Француски Притиснете на Ноктите 24PCS Голи Розова Лажни Нокти Целосно Покривање Медиум Ковчег Лажни Нокти со Дизајни Quail Eggshell Помине Уметност Совети за Жени и Дневни

Француски Притиснете на Ноктите 24PCS Голи Розова Лажни Нокти Целосно Покривање Медиум Ковчег Лажни Нокти со

DEN 183.84

Количина на стоки
Достапно

Го изберат правото желе gule да се држи на површината на ноктите и да го изберат правото големина на лажни ноктите да се држи на ноктите.♥ Пакет Вклучуваат : 24 Pcs лажни нокти,1piece мини нокти датотека и 1sheet на двострано помине ленти. ♥Совети за Отстранување : 1. ♥ Широка Примена : ковчегот лажни ноктите лесно може да се користи од страна на професионален маникир експерт или помине уметност ученик. ♥ Супериорен Квалитет : Ова лажни ноктите собата е направен со висок квалитет ABS, Која е пријателски зелена животната средина материјал.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди