.

.

New
Aspen Креативни 23062-4 Алабастер Преоден Стил Сенка, 2-1/4 Техник Големина, 4-5/8 висок x 4-1/8 Дијаметар, 4 Пакет Замена Стакло

Aspen Креативни 23062-4 Алабастер Преоден Стил Сенка, 2-1/4 Техник Големина, 4-5/8 висок x 4-1/8 Дијаметар,

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Aspen Креативни алабастер замена стакло, 4 пакет. 2-1/4" техник големина, 4-5/8" висок x 4-1/8" дијаметар.Нашите замена стакло нијанси може да се користи на асортиман на тавански вентилатор, светло комплет производи кои користат 2-1/4 инчен техник.Надградба и / или промена на изгледот fo вашите тела со лесен за стакло промени.Бродови во 4 пакет.Aspen Креативни е посветен на нудејќи широк асортиман на атрактивни и добро цени на преносни светилки, кујна привезоци, суета ѕид тела, отворено осветлување тела, светилка нијанси, и светилка додатоци.Имаме во куќата дизајнери кои го следат тековните трендови и да се развиваат кул нови производи за да ги задоволат тие трендови.Aspen Креативни нуди 4 пакет на алабастер преоден стил замена стакло нијанси.Секоја чаша сенка има 2 1/4" техник големина, и се 4-5/8" висок x 4-1/8" дијаметар.Нашите замена стакло нијанси може да се користи на асортиман на тавански вентилатор, светло комплет производи кои користат 2-1/4 инчен техник.Надградба и / или промена на изгледот fo вашите тела со лесен за стакло промени.Бродови во 4 пакет Забелешка : .Ве молиме проверете ги димензија за да бидете сигурни дека сенка е соодветен за вашата апликација пред да нарачате.На сијалицата и светлосни тела не се вклучени.На E26 светлина штекер прстени не се вклучени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди