.

.

New
Црна Кањонот Црвениот Кадифе Торта Миризливи Epsom Солена Бања Впие, 20 Мл Тегла

Црна Кањонот Црвениот Кадифе Торта Миризливи Epsom Солена Бања Впие, 20 Мл Тегла

DEN 2020.80

Количина на стоки
Достапно

Мирис : Црвениот Кадифе Торта (Scrumptious ноти на цреша, ванила и чоколадо).Ние додадете специјална мешавина на миризлива бања масла за нашите соли да помогне да ја напуштат вашата кожа свиленкаста мазна.Достапни во 1000 мирис опции.Состојки : Epsom Сол, Минерално Масло, Соја Масло, Витамин Е, Масло Од Кокос, Мирис. 20 Мл Тегла.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди