.

.

New
10 x Dowel Завртки Дрво - Метал 5/16 BSW x 3 инчен BZP за Шкафот КОПЧИЊА

10 x Dowel Завртки Дрво - Метал 5/16 BSW x 3 инчен BZP за Шкафот КОПЧИЊА

DEN 243.36

Количина на стоки
Достапно

BZP Светла Цинк Позлатен Челик.Металик.Навој дупка За Рачки, Копчиња и слично.Пакет Количина : 10. Dowel завртка закачалка болт, Сличен на дрво завртка но со посочи завршува и навој крајот да се земе орев или од врата на врата knob.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди