.

.

New
Голема Oshi Водоотпорен Креветчето & Деца Кревет Мемориска Пена Душек - Водоотпорен Надворешноста - Дебели, Мека, Дише Пена за Внатрешни работи - Удобен, Поместена Диз?

Голема Oshi Водоотпорен Креветчето & Деца Кревет Мемориска Пена Душек - Водоотпорен Надворешноста - Дебели,

DEN 2159.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Дебела и мека мемориска пена душек во водоотпорен покритие за врвна удобност за вашето бебе.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ ПРЕВОЗОТ : Овој душек бродови компресирани во носат кутија.Ве молиме отворете кутија внимателно и им овозможи на 24-36 часа за душек за да целосно ја поврати, тоа е форма.СОВРШЕНО ОБЛИКУВАНИ : Специјално дизајниран да се вклопуваат јасли и деца кревети.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : 100% Водоотпорни поклопецот лесно се брише чисти во messiest на ситуации.Направен во САД.Висок квалитет душек направен во сад. 5 Инчен thinkness душек направени за да ги собере најмногу креветчето и деца кревети.Производ димензии се 52.00 "x 27.50" x 5.00 ".

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди