.

.

New
15000ml Филтрирање Колба Вшмукување Филтрација Колекции, OD 250mm Порцелански Buchner Инка, Вакуум Филтрација Шише Тешки Ѕид Колба, 0.06 Пратеник Вакуум Филтер Вшмукување

15000ml Филтрирање Колба Вшмукување Филтрација Колекции, OD 250mm Порцелански Buchner Инка, Вакуум Филтрација

DEN 13198.80

Количина на стоки
Достапно

15000ml/15 L Тешки Ѕид стакло филтрација колба, 0.06 MPA негативни воздушен притисок,OD=340mm,H=470mm.Порцелански buchner инка : OD=250mm,ID=235mm.Гума затка со дупка.Побели гумена цевка : 100cm, вакуум филтрација цевка avoilding израмните.На 15 L комплет вклучува : 1. 15 L филтрација колба : Тешки ѕид, до 0.06 Mpa2. Порцелански buchner инка : надворешниот дијаметар=250mm, Внатрешен дијаметар=235mm3. гума затка, ударна дупка already4.Бела гумена цевка 100cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди