.

.

New
LAFROI Mens ММА Крстот Обука Бокс Шорцеви Водови се Борат Носат со Drawstring и Џеб-QJK01

LAFROI Mens ММА Крстот Обука Бокс Шорцеви Водови се Борат Носат со Drawstring и Џеб-QJK01

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени, со најдобра услуга на клиентите Ние ви препорачуваме сајт кои се однесуваат на нашата големина водич во следнава слика пред купување.Велкро+Drawstring затворање.Машина За Миење. 【Двојно се Обезбеди】Лепенка плус Drawstring да се задржи шорцеви сигурен во половината.Дизајниран на корисникот да ја има целосната палета на удобно движења. 【Анти-Солза】 Солза-отпорни микрофибер материјал обезбедува најсилните се одржи на производот, обидете се на граница на производот и се грижи ништо да се направи било каква акција. 【Мулти-Користете】 Крстот Обука Шорцеви е во можност да настапи во различни боречки вештини и спортови како што се НЕ-GI BJJ, ММА, MUAY ТАЈЛАНДСКИ, БОКС, KRAV MAGA, кик-бокс, тоа е за сите вградени во ткаенина за да се обезбеди постојаност.Наследена со синџирот на снабдување изградени од страна на нашите постарите генерации кои прават облека за 3 децении.Ние ги имаат сите ресурси што треба да се направи ремек-дело на спортски.Брендот е наменета да им овозможат доволно поддршка во природата.Ние знаеме што ни треба кога ние се бориме или кога ние surf, како што направи нашата облека да се обезбеди она што клиентите треба.Воспоставувањето на брендот е како да се сретне огромен бран, некои го гледаат како пречка; но во борци очи, својата шанса.Ние ќе вози на неа, и освојување на тоа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди