.

.

New
3W Преносни Главата Светлина Светилка со Оптички Филтер Пластичен Клип Прилагодливи Headlamp за Бинокуларна Loupes (Црвено)

3W Преносни Главата Светлина Светилка со Оптички Филтер Пластичен Клип Прилагодливи Headlamp за Бинокуларна

DEN 744.00

Количина на стоки
Достапно

1. Преносни Headlamp.Многу мал волумен и тежина. 2. Користење на литиум батерија, мала тежина, долговечност и повеќе сакаат да ја носат. 3. Светлината може да се прилагодливи, погоден за сите видови на барања. 4. Лесно да се поправи на сите наши loupes. 5. Пластика -клип може да се поправи на сите видови на рамката.Спецификација Моќ : 3 W Животен век : 100,000 часа Интензитет : >15000-30000 лукс Run-time : >5 часа, Напон : 100-240 V 50-60 Hz Тежина : 0.3 кг Пакет големина : 15*13*7 cm Пакување Листа извор на Светлина*1 Батерија*1 Полнач*1 User книга*1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди